KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7797302
nr 779 7302
Gravyr
Handkolorerad, 1800-tal, "Riddarholms kyrkans brand", motivets mått: 24x32
Kondition: skada
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:22:39
20/9 13:22:26
100 kr
24/9 18:06:33